Zabýváme se výrobou posuvných, jednokřídlých i dvoukřídlých bran. Jako nosnou konstrukci  pro brány používáme ocelový profil s povrchovou úpravou žárovým zinkováním nebo na vaše přání i jakoukoli barvou dle vzorníku RAL. Konstrukce je zinkována vždy ve svařeném stavu, tím docílíme bezvadnou antikorozní vrstvu i ve spojích a svárech. Výplň bran vyrábíme vždy přesně na míru, v provedení podle požadavků zákazníka. Pro komfortní ovládání bran máme v nabídce také širokou škálu pohonů bran a příslušenství od předních výrobců SOMFY a CAME.

Konfigurátor nejprodávanějších variant

Materiál výplně
Sekční vrata
Posuvná vrata
Typ výplně
Materiál výplně: Ocel

Ocelové profily tloušťky 2 až 5 mm podle velikosti konstrukce. Obrovská výhoda ve své pevnosti a takřka neomezených výrobních rozměrů. Konstrukce jsou žárově zinkovány jako svařený celek !

Typ výplně: Kruhová 10x10 mm

Jedná se o výplň připevněnou na líc konstrukce. Maximální šířka výplně je 3000mm, pro konstrukce nad šíři 3000mm se výplň skládá ze dvou částí, tím pádem vzniká tzv. svislá přiznaná spára. Pokud požadujete výpln vloženou (VLO), sdělte nám prosím tuto informaci předem.

Mám zájem o tuto kombinaci

Posuvné brány

Posuvné brány jsou velmi oblíbenou alternativou ke křídlovým branám u domů, kde není dostatek místa před domem pro pohyb brány při otevírání. Posuvné brány mohou být buď samonosné, nebo vedené po kolejnici. Samozřejmostí je možnost dálkového ovládání brány a také propojení brány a garážových vrat pro ovládání jedním ovladačem.

Více

Posuvné brány

Křídlové brány

Dvoukřídlé brány se používají především u objektů, kde není dostatek prostoru pro umístění posuvné brány. Stejně jako u posuvných je i u křídlových bran dnes již standardem použití bránového pohonu s dálkovým ovládáním a propojení ovládání brány a garážových dveří.

Více

Křídlové brány
Máte jakýkoliv dotaz k Vjezdové brány?
Napište nám

Při odeslání toho formuláře ukládáme veškerá data z formuláře, aby Vás bylo možno zpětně kontaktovat. Více se dozvíte na stránce Ochrana osobních údajů.