Nabízíme kompletní zastínění Vašeho objektu, které momentální trh nabízí. Od interiérového stínění, až po exteriérové stínící prvky. Ručně ovládané, nebo inteligentně motoricky řízené.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie ochrání váš interiér před povětrnostními vlivy, vytvoří optimální světelné a tepelné prostředí a zároveň šetří náklady na energie.

Více

Venkovní žaluzie

Rolety

Všechny modely předokenních rolet nabízí kvalitní zastínění, termoregulaci, snížení hluku a zvýšenou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami. Jsou dostupné v různých barevných odstínech.

Více

Rolety

Markýzy

Prožijte krásný den na balkoně či terase v příjemném stínu pod venkovními markýzami ISOTRA. Naše markýzy vás spolehlivě ochrání nejen před slunečními paprsky, ale díky speciální nepromokavé povrchové úpravě si poradí i s mírným deštěm. Markýzy na balkon nebo terasu vytvoří u vašeho domu příjemné místo pro setkávání s rodinou a přáteli v horkém létě i za nevlídného počasí.

Více

Markýzy

Screenové rolety

Screenové rolety dodávají budovám nadčasový moderní vzhled. Technické tkaniny určené pro tyto systémy zajišťují maximální ochranu proti slunečnímu záření, průniku tepla, a zároveň zabezpečují optimální úroveň přirozeného světla v interiéru.

Více

Screenové rolety
Máte jakýkoliv dotaz k Stínící technika?
Napište nám

Při odeslání toho formuláře ukládáme veškerá data z formuláře, aby Vás bylo možno zpětně kontaktovat. Více se dozvíte na stránce Ochrana osobních údajů.