Domácí automatizace od Somfy vám zajistí pohodlí, bezpečí a značné úspory

Díky domácí automatizaci můžete mít doslova na dosah a pod kontrolou všechny části vaší domácnosti, ať už se jedná o vjezdovou bránu, garážová vrata, stínící techniku, osvětlení nebo vytápění, a to i ve chvíli, kdy nejste přímo na místě.

Pomocí dálkového ovládání, chytrého telefonu, tabletu nebo počítače získáváte nepřetržitý přehled o všem, co se doma děje a v případě nestandardní situace okamžité automatické upozornění. Zabezpečení alarmem a dalšími ochrannými prvky jistě nemusí být nutně chápáno jako nedílná součást inteligentní domácnosti, rozhodně však v úvahách o domácí automatizaci stojí za zvážení.

Inteligentní domácnost je tu pro vaše pohodlí, proto by měla nabízet pokročilé scénáře, které se po předchozím nastavení spouští automaticky (např. venkovní čidlo zaznamená vyšší sluneční aktivitu a rolety stáhne s předstihem, aby v domě zůstal chládek).

 

TaHoma® základní kámen vaší chytré, úsporné a bezpečné domácnosti TaHoma® je vlastní systém SOMFY, automatizace domácnosti. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

Všechna zařízení pak ovládáte v aplikaci ve svém telefonu nebo dálkovým ovladačem.

Co vše vám může komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® nabídnout? Podívejte se na stránku Ovládámedomácnost.cz, kde najdete přehledně všechny prvky vašeho domova, které můžete do systému TaHoma® zapojit a komfortně je ovládat ze svého chytrého telefonu.

 

Connexoon – pro pohodlné ovládání domácnosti odkudkoli
Systém Connexoon je vyvinut pro pohodlné, bezpečné a šetrné ovládání tří důležitých prvků vaší domácnosti – stínění, příjezdu k domu a terasy. Connexoon jako takový dostanete v elegantním designu, který nijak nenaruší interiér domu. Stačí jej připojit k internetu a přidat jednu aplikaci nebo libovolnou kombinaci dvou aplikací z nabídky Window, Access a Terrace.

Vybraná zařízení pak ovládáte odkudkoli v aplikaci, která je vyvinuta pro zařízení s operačními systémy Android a iOS.

 

 

Poptávka na Inteligentní řízení

Při odeslání toho formuláře ukládáme veškerá data z formuláře, aby Vás bylo možno zpětně kontaktovat. Více se dozvíte na stránce Ochrana osobních údajů.