MARANTEC

  • stropní pohony 230V
  • záruka 5 let

Již pátá generace pohonů garážových vrat od firmy Marantec odpovídá všem moderním požadavkům na pohony garážových vrat. Velmi příjemnou vlastností pohonných systémů Marantec Comfort je jejich schopnost nerozvinout pohonné síly ihned plně, nýbrž startovat a zastavovat chod vrat měkce a to v obou směrech pohybu. Měkké starty a zastavení zaručují maximálně tichý chod vrat, ve dne i v noci.

Patentovaná vypínací automatika pohonných systémů Marantec Comfort reaguje okamžitě na sebemenší překážky, ruší-li chod vrat. Vrata se ihned vrátí o cca 20 cm zpět. Pomocí programování vedeného návodem krok za krokem je zprovoznění všech pohonných systémů Marantec Comfort nekomplikované a jednoduché.

Od modelové řady 2015 je možné dodat dálkové ovladače s bi-linkedtechnologií – ovladač může být použit i jako obousměrný vysílač s LED indikací polohy vrat.

SOMFY

  • stropní pohony  230V
  • záruka 5 let

Pohony francouzského výrobce SOMFY mají parametry pohonu přednastaveny pro většinu instalací, což umožňuje rychlé uvedení do provozu bez zdlouhavého nastavování. Dále je možné nastavit např. citlivost rozpoznání překážky, rychlost dovření při zavírání, částečné pootevření a nezávisle ovládat vestavěné osvětlení.

K výběru je několik vodicích kolejnic s řetězem nebo řemenem.

V nabídce je pohon Dexxo Compact RTS pro vrata do 7m2, pohon Dexxo Optimo RTS pro vrata do 10m2 a pohon Dexxo Pro 1000 RTS/io pro vrata do 15m2, který je vybaven navíc displejem. SOMFY rovněž nabízí inteligentní systém TAHOMA či CONNEXON, což vám usnadní ovládání vrat, žaluzií a bran z vašeho mobilu kdekoliv jste.

 

DOORMAX

  • stropní pohony 230V
  • záruka 3 roky

Stropní pohony Doormax je jednoduchý a spolehlivý typ pohonu pro privátní vrata, který máme nově v nabídce. Dle provedení má tlačnou a tažnou sílu 600N, 1000N nebo 1200N, verze 600N a 1000N jsou k dispozici i ve variantě Speed, což znamená, že jsou rychlejší v otevírání i zavírání garáže.

Programování pohonu je velmi jednoduché a intuitivní. Je vybaven funkcí soft start a soft stop se spolehlivou detekcí překážek.

Je možné zapojit i elektrické jištění vstupních dveří a baterii pro napájení při výpadku proudu., Sady jsou dodávány s řetězovou nebo nylonovou dráhou bez příplatku, v ceně je jeden 4-kanálový ovladač.

 

GFA ELEKTROMATEN

  • boční pohony 230 a 400V
  • záruka 5 let

Německá firma GfA (Gesellschaft für Antriebstechnik) vyrábí pod obchodní značkou ELEKTROMATEN® pohony a řídící jednotky pro průmyslová vrata. Elektromaten SE jsou speciální hřídelové pohony pro sekční vrata s vyvážením hmotnosti.

K dispozici jsou provedení s napájením 230V i 400V, pohon se skládá z šnekové převodovky s dutým hřídelem, ručního nouzového ovládání (rychlý řetěz SK nebo odblokování ER), integrovaného koncového spínače a el. motoru.

Možnost připojení různých řídících jednotek a široké škály příslušenství. Tato konstrukční řada má výstupní kroutící momenty v rozsahu 50÷140Nm a počet otáček na výstupu 15÷65 min-1 . Běžně skladem typy pro max. tíhu vrat 2000 a 4000N, ostatní typy na objednávku.

 

Nezaujala Vás nabídka ovládání vrat? Zkuste se podívat na naši kompletní nabídku garážových vrat.

Poptávka na Ovládání vrat

Při odeslání toho formuláře ukládáme veškerá data z formuláře, aby Vás bylo možno zpětně kontaktovat. Více se dozvíte na stránce Ochrana osobních údajů.