Jsme výhradním dodavatelem vrat firmy KRUŽÍK  . Nabízíme garážová vrata známá jako sekční vrata pro privátní využití do rodinných domů. Při nedostatku prostoru nad otvorem křídlová vrata, posuvná vrata nebo rolovací vrata. Pro vrata s vysokou frekvencí používání jsou určena průmyslová vrata. Pro boční vstupy máme v nabídce vedlejší dveře. Vzhled vrat si můžete vybrat v sekci vratové panely.

Všechna vrata zajíždějící pod strop nebo do strany jsou vyrobena z kvalitního ocelového panelu s izolací o síle 40mm. Povrch si můžete vybrat z velkého množství kašírovacích folií nebo barev stupnice RAL. Nově nabízíme designovou úpravu vrat systémem DURAPRINT. Pro milovníky přírodních materiálů máme v nabídce dřevěná vrata – dřevěná sekční vrata.

Vrata dodáváme včetně profesionální montáže a dopravy na místo určení. Na vrata se vztahuje standardní záruka 24 měsíců, nebo prodloužená záruka až 11 let .

Konfigurátor nejprodávanějších variant

Typ vrat
Sekční vrata
Posuvná vrata
Typ panelů
pruhy
pruhy
pruhy
Barva
pruhy
pruhy
pruhy
pruhy
pruhy

Sekční vrata

Sekční garážová vrata jsou v dnešní době nejpoužívanějším typem garážových vrat. Všechna námi dodávaná garážová vrata jsou vyrobena přesně na míru.

Více

Sekční vrata

Posuvná vrata

Posuvná vrata jsou alternativou pro Vaši garáž. Umožňují částečné otevření vrat a to vše v kombinaci s pohonem. Posuvná vrata jsou vyráběna přesně na míru za použití zateplených panelů.

Více

Posuvná vrata

Křídlová vrata

Křídlová vrata jsou vyrobena z hliníkových profilů, které se dají nalakovat do barev dle stupnice RAL, nebo polepit renolitovou folií dle panelu.

Více

Křídlová vrata

Vedlejší dveře

Vedlejší dveře jsou vyrobeny z hliníkových profilů, které se dají nalakovat do barev dle stupnice RAL, nebo polepit renolitovou folií dle panelu.

Více

Vedlejší dveře

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata jsou určena především pro průmyslové a skladovací objekty. Konstrukce průmyslových vrat odpovídá požadavkům na nejvyšší kvalitu.

Více

Průmyslová vrata

Ovládání vrat

Vyber si svůj pohon vrat.

Více

Ovládání vrat
Máte jakýkoliv dotaz k Garážová vrata?
Napište nám

Při odeslání toho formuláře ukládáme veškerá data z formuláře, aby Vás bylo možno zpětně kontaktovat. Více se dozvíte na stránce Ochrana osobních údajů.